Login: Hasło:
 Pomoc
  • 148 046 godzin monitorowania zmian
wróć do listy [4 z 1414]

Artykuł aktualny na dzień 21-11-2017

Podstawa prawna umowy z osobą nie będącą nauczycielem

Jaką podstawę prawną zastosować przy zawieraniu od 01.09.17 umowy o pracę wg Prawa Oświatowego, jeśli zatrudniamy osobę nie będącą nauczycielem? (poprzednio art. 7 ust.1 pkt. 1b ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty).

(...)


Treści dostępne dla zalogowanych użytkowników Nie masz dostępu do tego produktu Zamawiam dostęp

www.inforlex.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2017 INFOR PL S.A.

do góry
do góry
Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00